ul.Racławicka 30a
p190@edu.um.warszawa.pl
aromanowska@edu.um.warszawa.pl

Szanowni Państwo,

Od września 2018 roku przy naszym przedszkolu działa Rada Rodziców w składzie:

Daria Piotrowska - przewodnicząca
Joanna Hryniewska – Wice Przewodnicząca
Magdalena Arciszewska – Skarbnik

Zadaniem i celem Rady Rodziców jest jak najlepsze reprezentowanie interesów dzieci uczęszczających do naszego przedszkola, a co za tym idzie ścisła współpraca z dyrekcją i nauczycielami.

Wspieramy przedszkole naszą obecnością i zaangażowaniem w różnego rodzaju akcje, jak również finansowo.
Sugerowana, miesięczna wpłata na Radę Rodziców w roku szkolnym 2018/2019 została ustalona na 50 zł.
Uprzejmie prosimy o regularne i terminowe wpłaty (do 10 dnia każdego miesiąca) na nasze konto:
 45 1320 1104 3024 6887 2000 0001

Pragniemy wytłumaczyć i zapewnić, że wszystkie Państwa pieniądze są przeznaczone w całości dla naszych dzieci. Pamietajmy o tym  podejmując decyzję o wpłacie określonej kwoty.
W tym roku będą to, podobnie do lat poprzednich: teatrzyki, warsztaty, zakup materiałów plastycznych, prezenty z okazji Mikołajek, Dnia Dziecka, zakończenia roku szkolnego i przedszkola, kwiaty dla pań (Dzień Nauczyciela, zakończenie roku), woda do picia, piknik wiosenny itp. Wspieramy również finansowo przedszkolne wydatki związane z naprawą i zakupem sprzętów i ogrodem. Podobnie do lat poprzednich będziemy również wspierać dzieci z rodzin w trudnej sytuacji finansowej. Dokładne rozliczenia wszystkich kosztów za każdy miesiąc są wywieszane na naszej tablicy (na prawo od wejścia, nad kaloryferem), jak również będą przesyłane do Państwa regularnie drogą mailową.

Informacje na temat wszelkich wydarzeń w naszym przedszkolu znajdziecie Państwo w zakładce "Aktualności", jak również na naszej tablicy.

Zapraszamy Państwa do udziału w akcji „Czytamy dzieciom”– prosimy ustalanie dnia i godziny z nauczycielkami w grupach
Zachęcamy Państwa do współpracy z nami na rzecz przedszkola – jesteśmy otwarci na każdą Państwa inicjatywę i sugestie. Prosimy kontaktować się z nami drogą mailową pod adresem:radarodzicow190@gmail.com

Zapraszamy do współpracy!

Rada Rodziców Przedszkola Nr 190