Szanowni Państwo,

W roku szkolnym 2023/2024 w naszym przedszkolu działa Rada Rodziców w składzie:

Natalia Cetera - przewodnicząca
Katarzyna Pluta -  wiceprzewodnicząca
Krzysztof Kaźmierczyk - skarbnik
Katarzyna Magnuska - sekretarz

Zadaniem i celem Rady Rodziców jest jak najlepsze reprezentowanie interesów dzieci uczęszczających do naszego przedszkola, a co za tym idzie ścisła współpraca z dyrektorem i radą pedagogiczną.

Wspieramy przedszkole naszą obecnością i zaangażowaniem w różnego rodzaju akcje, jak również finansowo.

Uprzejmie prosimy o wpłaty na nasze konto:

85 1240 1037 1111 0010 9912 1188

Pragniemy zapewnić, że wszystkie Państwa pieniądze są przeznaczone w całości dla naszych dzieci.
W tym roku będą to, podobnie do lat poprzednich: teatrzyki, warsztaty, zakup materiałów plastycznych, prezenty np. z okazji Mikołajek, Dnia Dziecka, piknik rodzinny itp. Wspieramy również finansowo przedszkolne wydatki związane z doposażeniem bazy dydaktycznej. Podobnie do lat poprzednich będziemy również wspierać dzieci z rodzin w trudnej sytuacji finansowej. Dokładne rozliczenia wszystkich kosztów za każdy miesiąc są wywieszane na naszej tablicy, jak również będą przesyłane do Państwa regularnie drogą mailową.

Informacje na temat wszelkich wydarzeń w naszym przedszkolu znajdziecie Państwo w zakładce "Aktualności", jak również na naszej tablicy w szatni.

Zachęcamy Państwa do współpracy z nami na rzecz przedszkola – jesteśmy otwarci na każdą Państwa inicjatywę i sugestie. Prosimy kontaktować się z nami drogą mailową pod adresem:radarodzicow190@gmail.com

Zapraszamy do współpracy!